مهمانخانه آشر سوئیس

برخی از جاذبه های دیدنی جهان را بشناسیم

امروزه با گسترش صنعت گردشگری و امکان مسافرت به اقسی نقاط جهان، علاقه مردم به این قسمت از زندگی هم پر رنگ شده است و معمولا تور و گردشگری همیشه و در هر شرایطی هواداران خاص خود را دارد. اکثر مردم به دلیل بازدید از جاذبه های دیدنی مناطق مختلف و گدراندن اوقاتی خوش سفر میکنند.

با شباهنگ همراه باشید تا با برخی از دیدنی ترین جاذبه های دنیا آشنا شویم.

 

جاذبه های دیدنی جهان

هر قسمتی از جهان زیبایی و شگفتی های زیادی دارد. برای دیدن این زیبایی ها کافیست اراده کنید و حرکت کنید و در پی مکان ها ی جذاب و دیدنی باشید. چند نمونه از مکان های دیدنی جهان را برای شما نام می بریم:

 

پلکان مارپیچ، کوه تایهانگ چین

این جاذبه دیدنی که حدود 90 متر می باشد، در کوه های تایهانگ قرار دارد و برای کوهنوردی یک مکان جذاب و هیجان انگیز می باشد. این مکان را به به بیماران قلبی و افراد مسن توصیه نمی کنیم.

پلکان مارپیچ کوه تایهانگ چین

ساحل شیشه ای

از جاذبه های دیدنی جهان، ساحل شیشه ای در مک ریچر است که در کالیفرنیا  قرار دارد. این ساحل پر شده است از شیشه دریایی که بسیار زیبا و شگفت انگیز می باشند. این مکان گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.

 

جزیره کوکوس

پارک دریایی کوکوس از چند میلیون سال پیش بر اثر فوران های آتشفشانی به وجود آمده و یکی از جاذبه های دیدنی جهان است. این جزیره در آن زمان جایگاهی امن برای دزدان دریایی بوده است. این جزیره از بهترین جاذبه های دیدنی جهان است که نام آن در میراث فرهنگی جهانی یاد شده است. برخی نیز به این جزیره لقب الماس اقیانوس را داده اند.

مهمانخانه آشر سوئیس

این مکان یکی دیگر از جاذبه های دیدنی جهان می باشد که همه ساله و همه زمان تور مسافرتی و گردشگری زیادی را به خود دیده است. مهمانخانه ای است کوچک که در ارتفاعات آلپ قرار دارد و مکان آن جایی استرس آور می باشد و بخاط مکان ناب و بکرش، زبان زد شده است.

مهمانخانه آشر سوئیس

در مقاله ای دیگر به موضوع جاذبه های دیدنی ایران خواهیم پرداخت. با شباهنگ همراه باشید…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =